Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

7 Mayıs 2014 Çarşamba

MERAKLI MİNİK DERGİSİ YAVRU KAPLUMBAĞALAR VE YUMURTALARI KARTLARINI EŞLEŞİRME 24.AY


   Bu ayki dergimizi de çok sevdik.kartları birlikte tek tek ayırdık. Defne sayarak eşleştirmeleri yapmaya başladı ama karıştırmaya başlayınca önce 5'e kadar olanları yaptı. Daha sonra diğerlerini koydum ve eşleştirmemizi sayarak tamamladı:)
 bitti dedik ve devamına başladı:)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder