Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

18 Eylül 2013 Çarşamba

BÜYÜK-KÜÇÜK SIRALAMA-16.ay
Büyük - küçük kavramlarını 15. ayda öğrenmişti defne.özellikle kitapların ve ahşap eğitim materyallerinin çok katkısı oldu.tek tek alıp yerleştirdi.
 

yerleştirirken de aldığın rengin ismi ne diye sordum.sarı,mavi,yeşil diye söyledi.kırmızıyı daha henüz söyleyemiyoruz sadece gösteriyor.


geometrik şekilleride tekrar ettik.
kazanımlarımız;;El Göz Koordinasyonu,Eşleştirme-Gruplandırma,Matematik,Sebep-sonuç 

2 yorum:

  1. Maasallah ne guzel seyler yapiyorsunuz. benim de kucuk ogluma daha fazla vakit ayirmam gerek :( bizim blogumuza da bekleriz http://sudagidan.blogspot.ch/

    YanıtlaSil
  2. çok tşkler. mutlaka sizede uğrarım :)

    YanıtlaSil