Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

3 Nisan 2014 Perşembe

TÜBİTAK BİLİM ÇOCUK DERGİSİ EŞLEŞTİRME 22.AY


    Bu ayki dergimiz de,defne soğanlı bitkiler kartlarıyla eşleştirme yaptı.Dergi daha defnenin ayına uygun değildi ama eşleştirmeleri, kitapları dergileri sevdiği için aldım.Çok güzel inceledi.Görsel hafızası yönünden çok faydalı oldu.Benim bile yeni öğrendiğim bitkiler vardı. Defneyle birlikte kelime dağarcımız genişledi :))))))

ve çok yorulduk :))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder