Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

25 Nisan 2014 Cuma

KENDİ KENDİNE SALINCAĞA BİNME VE SALLANMA 23.AY


    Prenses'imin salıncağı bugün geldi. babamız hemen kurdu :) ve Defne de hemen üzerine çıktı (tek başına). kendisi bizim sallamamızı istemedi.kendi kendisini sallayarak kitabını tedisine anlattı.( benim daha önceleri okuduğum). veee her zamanki gibi mutluluktan uçtu.

2 yorum:

  1. çok güzelmiş salıncağı,iyi günlerde sevinçle mutlulukla kullansın inşallah:)

    YanıtlaSil