Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

16 Nisan 2014 Çarşamba

SIRALAMA 23.AY ( Portakal'dan sonra ne geliyor ?)


    23.ayımızın ilk etkinliğiydi. Adım adım eğitim setinin 26. ayında ( ayda 2 şer göndermeye başladılar :) ) sıralama becerisini geliştirme aktivitesi vardı.Daha önce hiç yaptırmadığım  (aklıma gelmeyen)bir aktiviteydi.Aslında adım adımdan hiç memnun değilim. Defne'ye çok basit geliyor, yarım saatte bitiriyor. Defne'nin gelişimine göre çok çok geri bir set ama genelde bütün setleri aldığım için bunu da alıyorum.Şimdilik en beğendiklerim ya-pa eğitim setleri ve akıllı kitaplar.
 Ama çok nadiren böyle benim eksikliğimi tamamladığı aktivitesi de oluyor:)
portakal'dan sonra ne gelir? sırayla koydu bebeğim.
Burada da üçlü denedim.önce portakal,muz,elma.Sordum , tek tek söyleyerek sıraladı kızım


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder