Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

16 Eylül 2013 Pazartesi

EĞİTİCİ MATERYAL( AHŞAP AKTİVİTE KÜPÜ )çok amaçlı aktivite küpü; haftanın 1-2 günü oynadığımız aktivitelerden.eğitim materyallerini oynamadığımızda kaldırıyorum. hergün başka materyallerle oynuyoruz. sadece telde boncuk ilerletirken foto çektim.kazanımlarımız;el göz koordinasyonu, ince motor gelişimi, nesne sürekliliği.

2 yorum:

  1. merhaba nerden aldığınızı ögerenebilirmıym

    YanıtlaSil