Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

24 Eylül 2013 Salı

GÜNLÜK AKTİVİTE( puzzle 16.ay)puzzları defne 14.aydan itibaren yerlerine koyabiliyor.
bebeğim bugün puzzle yapmak istedi.ilk aldığımda igilenmemişti bu puzzla. masasının üstünde duruyordu.tek tek aldı ve isimlerini söyleyerek ,söyleyemediğini de kendi üstünde göstererek yerine yerleştirdi. defneye babası organlarımızı( kulak,baş, göz,burun,saç,boyun,ayak, el) 7 aylıkken öğretmişti. sorduğumuzda gösteriyordu :)

yerleştirirken sürekli alkış bekledi.

burda kolu ters koydu ama


 deneme yanılma yöntemiyle yerine yerleştirdi.
veeee mutlu son bitti. 3 kez çıkartıp çıkartıp yerine taktı. banada sürekli alkışlamak düştü:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder