Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

22 Eylül 2013 Pazar

RULOYLA RENK EŞLEŞTİRME OYUNU 16.AYdefne bazı renkleri 14.aydan itibaren biliyor.


tuvalet kağıdı rulolarını  yeşil,turuncu,sarı ve kırmızıya boyadım.defneden aynı renkleri ruloların içine atmasını söyledim.renkleri tekrar ettik ve  maşayla attı :)


defnem çok eğlendi.


kazanımlarımız;montessori,algıda seçicilik,nesne devamlılığı,ince motor gelişimi ve renk sınıflandırması...

2 yorum: