Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

4 Şubat 2014 Salı

MERAKLI MİNİK DERGİSİ EŞLEŞTİRME 20.AY
   Bu ayki dergimiz'in eşleştirmesi sıçrayan hayvanlar; defne'ye artık eşleştirmeler çok kolay geldiği için sadece bir kez yapıyor.kazanımlarımız;eşleştirme-gruplandırma

2 yorum:

  1. Merhabalar oncelikle Defneye masallah demek istiyorum;) bir de sorum olacak eslestirmelere kac aylikken basladiniz? Benim oglum 17 aylik baslamak istedim pek ilgilenmedi.

    YanıtlaSil
  2. biz 14 aylıkken başlamıştık eşleştirmelere:) siz yılmadan devam edin kendiniz yapın, bir süre sonra ilgisini çekecektir :)

    YanıtlaSil