Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

27 Şubat 2014 Perşembe

SINIFLANDIRMA 21.AY (YAPA EĞİTİM KARTLARI )


      Yapa eğitim kartlarını 12.aydan itibaren kullanıyoruz. Defne hergün soruyordu bu ne bu ne diye :)bende sürekli tekrar ediyordum:)  daha sonra söyleyebildiklerini söylüyordu,çok seviyordu. Erken gelişimine çok katkısı olmuştu.
      Sınıflandırma'yı ilk kez defne kendisi yapmaya başladı .Baktım tek tek ayırıyor. Bende kartların hepsini aldım ve koydum. Sınıflandırmasını istedim.yiyecekler,meslekler,eşyalar,hayvanlar,kıyafetler,araçlar'I  tek tek ayırdı ama yarım bıraktık çünkü  126 tane kart var :)


kazanımlarımız; sınıflandırma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder