Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

5 Mart 2014 Çarşamba

SAYILARI YAZMA 21.AY       Geçen hafta defne beni yine çok şaşırttı. Aquadoodle almıştım,onun üzerine karalamalar yapıyordu. bir anda 1 ve 2 yi yazıp bana anlamlı anlamlı güldü. bende sıfırı yapmasını ve tekrar 2 yi yazmasını istedim ve tekrar yazdı. ben hiç yazı çalışması yaptırmadım ,sadece boya kalemiyle karalıyordu. halen düşününce çok şaşkınım:) Bu arada Aquadoodle çok güzelmiş ama çabuk kuruyor:)


1 yorum:

  1. video koyarsanız seviniriz. izlediğiniz yoluda görmüş oluruz teşekkürler

    YanıtlaSil