Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

1 Ekim 2013 Salı

2'Lİ ve3'LÜ PUZZLE 16.AY


 Biz yapbozlara 14.ayda başladık. günlük severek yaptığımız aktivitelerden birisi.

Bu puzzle daki  ilk adımımız önce parçalarını tek tek öğrettim. Balığın yarısını veya yıldızın yarısını getir.daha sonrada birleştirmesini yaptı defnem.


yaparkende tekrarladı. dil gelişim yönünden herşeyi söyleyebiliyor.


tek tek kendisi aldı parçaları 


bu puzzle orchard toysun çok güzelmiş.


kazanımlarımız ;

 Problem Çözme Becerilerini Geliştirme ve Matematik Öğrenimindeki Önem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder