Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

22 Ekim 2013 Salı

DEFNE' NİN KİTAP MERAKI( 4.AY VE 16.AY )Defne 4 aylıkken itibaren kitapları çok seviyor. evde aktivite çalışmalarımız dışında, bütün gün kitap okuyoruz. ben okuduktan sonra oda eline alıyor bildiği şeylerin isimlerini söyleyerek oda bana anlatmaya çalışıyor:)zaman nekadarda çabuk geçiyor burda 4 aylıktı.


burda da 16 aylıkken:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder