Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

24 Ekim 2013 Perşembe

GİZEMLİ ÇANTA 17 AY


gizemli torba, harika çocuk nasıl yetiştirilir kitabında 3-6 yaş arası diyor ama ben kızımın dil gelişimine güvendiğim için yaptım.

evde o an torba bulamadığım için( yüzük,araba.eldiven,balık,bere'yi )çantaya koydum. defneden çantanın içine bakmadan nesneleri çıkartırken adlarını söylemesini istedim.tek tek söyledi. yüzüğe yüzü , ceviz cevi diyoruz :) balık, bere,eldiven,araba'yı tam söylüyoruz:)


kazanımlarımız;montessori

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder