Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

31 Ağustos 2013 Cumartesi

EĞİTİCİ MATERYAL


montessori

1 yorum:

  1. Merhaba. Bloğunuzda gösterdiğiniz etkinlikler harika. Bende cocuğumla etkinlik yaptığımı sanırdım. Gec kalmışım üzüldüm. Rica etsem kullandığınız bu oyuncak ve metaryalleri nereden temin ettiğinizi söyler misiniz. Bulundugum ilçede çocuk kitapçısı ya da alternatifi çok olan bir oyuncakçı yok. İnternetten alabilirim ancak. Kolay gelsin..

    YanıtlaSil