Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

30 Ağustos 2013 Cuma

NERDESİNNNNN OYUNU 14.AY


babasıyla birlikte 4 aylıktan itibaren çok severek oynadığımız bir oyun.blok yapmak aklıma gelmemişti o yüzden resimlerini çekmemiştim.çok pişmanımmmmmmm. bu oyuna önce battaniyeyle başlamıştık.


kutunun altına kedi koyduk


veee nerdeeeee dedikkkk
veee buldukkkkkk

 kazanımlarımız;Yer-Yön kavramları,Açık-Kapalı,İçinde-Dışında gibi 
zıt kavramlar  ve Nesne Devamlılığı 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder