Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

30 Ağustos 2013 Cuma

GEOMETRİK ŞEKİLLER 15.AY


bunlarda montessori materyalleri,defne üçgen,kare. dikdörtgen ve daireyi biliyor. üçgenleri sırala yada kareyi vs sırala dediğimde hemen sıralıyor.sıkılıncada başka yere taşıyıp orda bitiriyoruz :)
 burdada babasına şekillerin yerlerine koyabildiğini gösteriyor:)
kazanımlarımız; ince motor gelişimi, matematik ,nesne devamlılığıeşleştirme gruplandırma, el göz koordinasyonu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder