Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

30 Ağustos 2013 Cuma

TRANSFER ÇALIŞMALARI 15.AY


Tranfer aktiviteleri yaparken çok eğlendik. ilk kez kaşık tutmasına rağmen çok başarılıydı (uzmanlık alanı çatal)maşayla ceviz yerleştirmece, maşayı henüz tutamıyoruz. sanırım çok büyük mutfak maşası olmasından dolayı.


 tek tek cevizleri yerleştirdi. daha sonra döktü tekrar yerleştirdi.

mutlu son :)
en sevdiğimiz oyun suuuuuuuu, hergün duş alıyor ama sürekli bıcı bıcı diyor. çok mutluydu bu aktiviteyi yaparken. fincanla su boşaltma   yerleri de hep suladıkbacak altından aktarmayı kendisi yaptı ben hiç göstermedim :)


kazanımlarımız ; El-Göz Koordinasyonu,İnce Motor kas gelişimi, Bire bir eşleştirme,Korunum İlkesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder