Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

30 Ağustos 2013 Cuma

PUZZLE ,LEGOLAR VE BLOKLAR 14.AY

pazıla geç başladım ama bir söylemede hemen kavradı.


minik minik parmaklarıyla hemen yerleştirdi.kule yapmayı 6 aylıkken ilk oturmaya başladığından beri severek yaptığımız bir aktiviteydi.10 aylıkkende 3-4 taneyi üst üste koyabiliyordu. 12 aylıktan beri 8 taneyi koyabiliyor.


legolarıda zorlanmadan geçiriyor.başka kaplarımız olsa koyabilir sanırım, hiç zorlanmıyor çünkü...
kazanımlarımız; denge, nesne devamlılığı, el göz koordinasyonu,büyük küçük kavramları, sıralama.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder