Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

31 Ağustos 2013 Cumartesi

KUTUNUN İÇİNE KART ATMA, CÜZDANDA KART ÇEKME 15.AY


Karton kutuya delik açtım ve tübitak yayınlarının bilim ve çocuk dergisinde kartlar vardı, çok işimize yaradı.defne hemen olayı kavradı, hiç zorlanmadan kartlarımızı attı.

 burda'da cüzdanda kart çekme aktivitesieline cüzdanı alınca hemen içini açtı ve kartları tek tek çekti.
 kazanımlarımız;El Göz Koordinasyonu,ince motor gelişimi, montessoriHiç yorum yok:

Yorum Gönder