Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

9 Kasım 2013 Cumartesi

6'LI PUZZLE 18 AY

  18 ayımızın ilk etkinliği; defne beni çok şaşırttı.Daha önceden ben,üstündeki resimleri defne'ye sorarak yapıyordum.2'li ve 3'lü puzzle yapabiliyordu. ben 4'lüyü almaya karar vermişken defnem 6'lıyı yaptı.


kazanımlarımız;nesne devamlılığı,el-göz koordinasyonu,sıralama,dikkat,parça-bütün ilişkisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder