Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

1 Kasım 2013 Cuma

DÜĞME İLİKLEME 17 AY (Button Snake )
  Bu günde düğme ilikleme etkinliği yaptık. Daha önceden hazırlamıştım ama ilgi göstermemişti. Büyük bir düğmeyi kurdelanın ucuna diktim. sonra da defne'nin badisini küçük küçük kestim. düğme geçecek kadar kesik attım.

  Defne ilk göstermeden sonra hemen geçirdi.sanırım ince motor kas gelişimi tamamlandı.şimdiye kadar başarısız olmadık.
kazanımlarımız;ince motor kas gelişimi,montessori

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder