Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

7 Kasım 2013 Perşembe

SAÇ RENGİ EŞLEŞTİRME 17 AY (Meraklı minik dergisi)
  Saç rengi eşleştirmemiz;17 aylıkken yaptığımız aktivitelerden. Hepsini birden yükleyemiyorum zaman sorunundan dolayı.
 
   meraklı minik dergisindeki sinema oyunun bir parçasıydı. sinema oyunu daha bizim için uygun değil ama renk eşleştirmesi yapalım diye düşündüm.renklerin hepsini defne biliyor ve söylediği için hemen yaptı.

kazanımlarımız;renkler,eşleştirme,gruplandırma

1 yorum: