Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

8 Kasım 2013 Cuma

FOLYO AÇMA VE RENK EŞLEŞTİRME 17 AY Folyo açmayı bizde yaptık.Hemde renk eşleştirme de yapmış olduk.Defne folyo açmayı çok sevdi.3-4 kere yaptı.
 Yanlış hatırlamıyorsam Çocuklar İçin Aktiviteler Facebook sayfasında görmüştüm.videosunu'da çektim ama yükleyemiyorum
kazanımlarımız; Eşleştirme-Gruplandırma,ince Motor Gelişimi,Duyusal Aktivite,Renkler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder