Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

3 Kasım 2013 Pazar

DOĞAYI İNCELEME 14 VE 17 AY


Defne burda 14 aylıktı.ilk kez yaprak koparmıştı,incelemişti.Yeşilliği çok seviyor.burda'da 17 aylığız. meraklı minik dergisindeki gibi doğa turu yaptık. sarı ve yeşil yaprakları inceledik.sarıları ezdik :) kozalak topladık.
ince ağaç,kalın ağaçları gösterdi.Rüzgarı taklit etti:)

kazanımlarımız;doğayı inceleme

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder