Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

5 Aralık 2013 Perşembe

3-4-5'li PUZZLE 18 AY
   Defneye 2'li ve3'lü puzzle çok kolay geliyordu . bende 4'lü ve 5'li yi denedim ve sonuç bu:)
kazanımlarımız;sağ ve sol beyin koordinasyon gelişimi,

 Problem Çözme Becerilerini Geliştirme

1 yorum:

  1. merhabalar bizde oğumla ay olarak sizin arkanızdan geliyor ve sizi takip ediyoruz. Tebrik ediyorum kızınızın gelişimine çok güzel destek oluyorsunuz. 3 lü ve 4 lü puzzle ları nereden aldınız. Onu öğrenebilir miyim?

    YanıtlaSil