Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

11 Aralık 2013 Çarşamba

BAMBİNOYUP EĞİTİM SETİ 3- (19 AY)      Defne bugünde 3.kitabımızın eşleştirmelerini yaptı.Ben sordum,hemen gösterdi.Çok güzel kaliteli bir set.

kazanımlarımız;eşleştirme-gruplandırma,konsantrasyon

3 yorum:

  1. Ben Defnenin sıkı takipçisi ve hayranıyım...Öpüyorum yanaklarından onu tebrik ediyorum..Maaşallah güzellik:)

    YanıtlaSil
  2. bizde takipçisiyiz küçük kuzunun ..allahım esirgesin çok akıllı maşallah annesi ..

    YanıtlaSil