Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

24 Aralık 2013 Salı

KENDİM GİYİNİYORUM 19 AY


  Defne pijamasını yardımsız kendi giymeye başladı:)

kazanımlarımız;Montessori

5 yorum:

 1. kocaman bir aferin sana defne ,kiz cocuklari ayri bir becerikli oluyorlar gercekten, masallah size :)

  YanıtlaSil
 2. Defne cim öpüyorum o becerikli ellerinden kuzum.Ben bu noktada gerideyim..Nerden başlamalıyım sizce? Derinim 29 aylık ama hala giyinemiyor :) Sadece çorap çıkarıyor :)

  YanıtlaSil
 3. tşkler teyzoşları:) ben bu konularda bişey yapmadım. defne herşeyi kendi yapmak istediği için böyle sonuç ortaya çıktı:) şimdi sıra ayakkabıya geldi, deniyor ama daha giyemiyor. sadece çıkarıyor ve çokkk sinirleniyor:)

  YanıtlaSil
 4. Cesaret vermek bile bir şey yapmaktır. Sizi de kızınızı da tebrik ediyorum.

  YanıtlaSil