Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

15 Aralık 2013 Pazar

YA_PA FARKLI VE AYNI OLANI BULMA 19 AY     Yapa yayınları da çok güzel ve kaliteli.Defne'ye farklı olanları ve aynı olanları sordum, isimlerini söyleyerek gösterdi.Çok zevkliydi baştan sona hepsini yaptı.Kalemle olan çalışmaları genelde elleriyle yaptı.Çünkü daha sonrada kullanacağımız için karalatmadım :) Sayfaların hepsini çekmedim çünkü 48 sayfa:)
kazanımlarımız;eşleştirme-gruplandırma, farklı olanı bulma, eksik nesneyi tamamlama,dikkat ve konsantrasyon

2 yorum:

  1. Ben de kullanıyorum Yapa Q setini, resimler çok düzgün, içerik tam çocuklara göre,Defne de çok tatlı göstermiş kocaman aferin :))

    YanıtlaSil