Hakkımda


Eşine, kızına ve kendine aşık... :),Evini, gezmeyi, yemek yapmasını, kişisel bakımı (süslüyüm işte), okumayı ve araştırmayı seven,Hayata dair pozitif, neşeli ve umut dolu. üniversite mezunuyum ( iktisat ) ve  yüksek lisans öğrencisiyim...bebeğimizi doğduğundan beri Montessori felsefesiyle büyüten, herşeyden önce bütün vaktimi bebeğim canım kızımla eğlenceli geçiren mutlu  ANNE :)


hehehe sıra geldi BABA'ya==>Tüm hayatı eşi olan bir adamın sonradan minicik bir Defne'si olmuş. İşini çok seven ancak hiç işe gitmek istemeyen :(, soğuk havayı hiç sevmeyen ancak üniversite ve çalışma hayatı boyunca eksi derecelerde yaşamak zorunda kalan :(, gezmeyi, bebeğiyle ilgilenmeyi ve oynamayı çok seven :), okumayı sevmeyen ama 4 yaşından beri okumak zorunda kalan ve halen uzmanlık okuyan (doktora) bir hekim, ama herşeyden önce bir baba...canım aşkım Banu'm seni çok seviyorummmmmmm... 

7 Aralık 2013 Cumartesi

SATRANÇ TAŞLARI 19 AY


    19. ayımızın ilk etkinliği;


    Benim uzmanlık alanıma girmediği için  bu aktivitemizi babamızla yapıyorlarmış.Ben son anda gördüm ve hemen resimledim:). Babası isimlerini sorarak tv sehpasına koymasını istemiş. Defnede söyleyerek yapıyordu:)

   Satranç taşlarının isimlerini bilmiyorum ama defneden benim öğrendiklerim :) ( fil,vezir,piyon ):)))))merakım olmadığı için,  diğerlerinide daha sonra öğrenirim:)))))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder